Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ajax Leśniewo - Puma Darzlubie 11:0
  • Stolem II Gniewino - Gryf II Wejherowo 2:4
  • Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 1:2
  • Lider Dębogórze - Sztorm II Kosakowo 3:4
  • Sokół Strzelno - Norda Karwia 1:4
  • Arka Prusewo - KP Gdynia AP 0:10
  • Huragan Smolno -
  •        

Losowa galeria

Orkan II Rumia - Norda Karwia (sparing)
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pestka1929 66
2. maka165 65
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 453 gości

dzisiaj: 1861, wczoraj: 539
ogółem: 1 981 345

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
3:3
(3:1)
herb  Ajax Leśniewo
Norda Karwia   Ajax Leśniewo

2019-09-28, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki: 

17' 1:0  K. Felkner

14' 1:1 A. Głowienka (karny)

32' 2:1 M. Reszka

36' 3:1 G. Zelewski

90' 3:3 M. Ruszkowski
 

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Tomasz KRZYNOWEK   
2. Łukasz KREFT  kontuzja 
3. Krzysztof FELKNER bramka   
4. Jarosław PIEPER   
5. Karol OLSZEWSKI kapitan   
6. Sławomir WIELEWICKI   
7. Grzegorz ZELEWSKI bramka ??ta kartka   
8. Maciej KORTHALS   
9. Patryk KUNC   
10. Michał HUNIEWICZ   
11. Michał RESZKA bramka   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Patryk BISEWSKI   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Norda KarwiaPuma Darzlubie
Norda Karwia   Puma Darzlubie
2021-05-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół Strzelno Norda Karwia
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
2021-05-02, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Norda Karwia - Puma Darzlubie
Gryf II Wejherowo - Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia - Huragan Smolno
Sztorm II Kosakowo - Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP - Lider Dębogórze
Arka Prusewo -

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Ajax Leśniewo 11:0 Puma Darzlubie
Stolem II Gniewino 2:4 Gryf II Wejherowo
Kaszuby Połchowo 1:2 KP Gdynia
Lider Dębogórze 3:4 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
Arka Prusewo 0:10 KP Gdynia AP
Huragan Smolno

Statystyki drużyny