Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ajax Leśniewo - Puma Darzlubie 11:0
  • Stolem II Gniewino - Gryf II Wejherowo 2:4
  • Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 1:2
  • Lider Dębogórze - Sztorm II Kosakowo 3:4
  • Sokół Strzelno - Norda Karwia 1:4
  • Arka Prusewo - KP Gdynia AP 0:10
  • Huragan Smolno -
  •        

Losowa galeria

OKS Rumia Janowo - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pestka1929 66
2. maka165 65
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 153, wczoraj: 539
ogółem: 1 979 637

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Sokół Strzelno
1:10
(1:5)
herb Norda Karwia
Sokół Strzelno   Norda Karwia

2019-10-06, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

  6'  0:1  M. Huniewicz

11'  0:2  D. Dettlaff

20'  0:3  D. Dettlaff

29'  0:4  D. Dettlaff

34'  0:5  M. Reszka

43'  1:5  Sokół

51'  1:6  M. Korthals

60'  1:7  M. Reszka

75'  1:8  M. Reszka

81'  1:9  P. Felkner

87'  1:10  M. Huniewicz

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Grzegorz ZELEWSKI   
2. Karol OLSZEWSKI   
3. Jarosław PIEPER   
4. Krzysztof FELKNER   
5. Michał JAGIEŁŁO   
6. Przemysław FELKNER bramka   
7. Maciej KORTHALS bramka   
8. Michał HUNIEWICZ bramka bramka   
9. Maciej STROMSKI   
10. Michał RESZKA bramka bramka bramka   
11. Daniel DETTLAFF kapitan bramka bramka bramka   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Norda KarwiaPuma Darzlubie
Norda Karwia   Puma Darzlubie
2021-05-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół Strzelno Norda Karwia
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
2021-05-02, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Norda Karwia - Puma Darzlubie
Gryf II Wejherowo - Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia - Huragan Smolno
Sztorm II Kosakowo - Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP - Lider Dębogórze
Arka Prusewo -

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Ajax Leśniewo 11:0 Puma Darzlubie
Stolem II Gniewino 2:4 Gryf II Wejherowo
Kaszuby Połchowo 1:2 KP Gdynia
Lider Dębogórze 3:4 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
Arka Prusewo 0:10 KP Gdynia AP
Huragan Smolno

Statystyki drużyny