herb KP Gdynia
Norda Karwia   KP Gdynia

2020-08-15, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli zawodnicy z Gdyni, którzy dość często gościli pod bramką Nordy. Pierwszą bramkę zawodnicy z Karwi stracili po stałym fragmencie gry, gdy błąd w kryciu wykorzystał napastnik gości i celnym strzałem pokonał Tomka Krzynówka. Norda odpowiedziała uderzeniem z dystansu Pawła Pestilenz jednak najlepszą okazję do wyrównania miał Michał Reszka. Po dobrej, indywidualnej akcji mocną centrę w pole karne posłał Daniel Dettlaff, jednak szybko lecąca piłka nieco zaskoczyła Michała Reszkę i wylądowała tuż nad poprzeczką bramki gości. Zawodnicy z Karwi próbowali jeszcze przycisnąć w końcówce jednak wynik gry nie uległ już zmianie.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. To goście prowadzili grę, jednak liczba akcji przeprowadzonych przez zespół z Gdyni była na pewno mniejsza aniżeli w pierwszej połowie, Zawodnicy Nordy starali się odpowiedzieć po kontratakach, jednak dobrze dysponowana defensywa KP skutecznie powstrzymywała ataki gospodarzy. W samej końcówce wynik podwyższył rezerwowy KP, który po indywidualnej akcji uderzeniem na długi słupek pokonał bramkarza Nordy.

Tym samym zaliczamy falstart ligowy. Szansa na zamazanie plamy już niedługo. W najbliższą środę podejmiemy u siebie zespół rezerw Stolemu Gniewino o godzinie 18:00 w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Już teraz zapraszamy wszystkich na mecz! .