Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Celtic Reda
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 654, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 595

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
0:2
(0:1)
herb Stolem II Gniewino
Norda Karwia   Stolem II Gniewino
Puchar Polski

2020-08-19, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Tomasz KRZYNOWEK   
2. Patryk KUNC   
3. Paweł PESTILENZ   
4. Karol OLSZEWSKI   
5. Wojciech SZULC   
6. Maciej KORTHALS   
7. Michał RESZKA  kontuzja 
8. Maciej STROMSKI   
9. Michał HUNIEWICZ   
10. Grzegorz ZALEWSKI   
11. Daniel DETTLAFF kapitan   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Krzysztof FELKNER  zmiana 
2. Grzegorz ZELEWSKI   
3. Sławomir WIELEWICKI   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


Daniel DETTLAFF
Paweł PESTILENZ
Michał RESZKA
Karol OLSZEWSKI
Tomasz KRZYNOWEK
Maciej KORTHALS
Patryk KUNC
Maciej STROMSKI
Wojciech SZULC
Michał HUNIEWICZ
Grzegorz ZALEWSKI

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia