Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - GKS Linia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 658, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 599

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
2:5
(1:2)
herb Huragan Smolno
Norda Karwia   Huragan Smolno

2020-08-26, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Anton TYCHKO   
2. Patryk KUNC   
3. Daniel DETTLAFF kapitan   
4. Karol OLSZEWSKI   
5. Wojciech SZULC   
6. Paweł PESTILENZ   
7. Maciej KORTHALS  (2 asysty)   
8. Michał RESZKA ??ta kartka  zmiana 89" Michał JAGIEŁŁO   
9. Krzysztof FELKNER   
10. Maciej STROMSKI bramka bramka   
11. Grzegorz ZELEWSKI  zmiana 46" Michał HUNIEWICZ   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


Daniel DETTLAFF
Paweł PESTILENZ
Krzysztof FELKNER
zmiana
Michał RESZKA
Michał JAGIEŁŁO
Karol OLSZEWSKI
Maciej KORTHALS
Patryk KUNC
zmiana
Grzegorz ZELEWSKI
Michał HUNIEWICZ
Maciej STROMSKI
Anton TYCHKO
Wojciech SZULC

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia