Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Jantar Sopot - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 718, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 659

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Arka Prusewo
4:3
(2:2)
herb Norda Karwia
Arka Prusewo   Norda Karwia

2020-08-29, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Mimo porażki zawodnicy Nordy pokazali ogromną siłę walki walcząc przez 90 minut w 10. Zawiedli pozostali, którzy z różnych powodów nie dotarli na mecz. Szkoda bo Prusewo niczym nas nie zaskoczyło i było jak najbardziej w naszym zasięgu. 

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Tomasz KRZYNOWEK   
2. Paweł PESTILENZ   
3. Patryk KUNC   
4. Grzegorz ZELEWSKI ??ta kartka   
5. Sławomir WIELEWICKI   
6. Wojciech SZULC   
7. Michał HUNIEWICZ bramka   
8. Maciej KORTHALS  (2 asysty)   
9. Daniel DETTLAFF kapitan bramka bramka   
10. Karol OLSZEWSKI ??ta kartka   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia