Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Sokół Bożepole
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 690, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 631

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
2:4
(1:1)
herb Lider Dębogórze
Norda Karwia   Lider Dębogórze

2020-09-05, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Tomasz KRZYNOWEK   
2. Patryk KUNC   
3. Karol OLSZEWSKI   
4. Sławomir WIELEWICKI   
5. Wojciech SZULC   
6. Maciej KORTHALS   
7. Michał HUNIEWICZ   
8. Grzegorz ZALEWSKI   
9. Maciej STROMSKI bramka   
10. Michał RESZKA bramka   
11. Daniel DETTLAFF kapitan ??ta kartka  kontuzja 75" Anton TYCHKO   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


zmiana
Daniel DETTLAFF
Anton TYCHKO
Michał RESZKA
Karol OLSZEWSKI
Tomasz KRZYNOWEK
Maciej KORTHALS
Patryk KUNC
Sławomir WIELEWICKI
Maciej STROMSKI
Wojciech SZULC
Michał HUNIEWICZ
Grzegorz ZALEWSKI

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia