Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Huragan Smolno - Arka Prusewo 6:1
  • Sztorm II Kosakowo - Norda Karwia 5:3
  • Kaszuby Połchowo - Lider Dębogórze 4:1
  • Sokół Strzelno - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Ajax Leśniewo 3:0
  • KP Gdynia - Stolem II Gniewino 3:3
  • KP Gdynia AP - Puma Darzlubie 3:3
  •        

Losowa galeria

Jantar Sopot - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 48
2. pestka1929 45
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 457, wczoraj: 584
ogółem: 1 875 252

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
6:3
(3:1)
herb Sokół Strzelno
Norda Karwia   Sokół Strzelno

2020-09-20, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Grzegorz ZALEWSKI   
2. Grzegorz ZELEWSKI   
3. Paweł PESTILENZ ??ta kartka   
4. Karol OLSZEWSKI   
5. Patryk KUNC   
6. Sławomir WIELEWICKI  (2 asysty)   
7. Maciej KORTHALS  (1 asysta)   
8. Michał RESZKA bramka bramka bramka  (1 asysta)   
9. Maciej STROMSKI bramka bramka   
10. Wojciech SZULC   
11. Daniel DETTLAFF kapitan bramka  (1 asysta)   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


Daniel DETTLAFF
Paweł PESTILENZ
Michał RESZKA
Karol OLSZEWSKI
Maciej KORTHALS
Patryk KUNC
Sławomir WIELEWICKI
Grzegorz ZELEWSKI
Maciej STROMSKI
Wojciech SZULC
Grzegorz ZALEWSKI

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sztorm II KosakowoNorda Karwia
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
2020-10-17, 15:30:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Huragan Smolno
Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
Norda Karwia - KP Gdynia AP
Puma Darzlubie - pauza
Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno - KP Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Huragan Smolno 6:1 Arka Prusewo
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
Kaszuby Połchowo 4:1 Lider Dębogórze
Sokół Strzelno pauza
Gryf II Wejherowo 3:0 Ajax Leśniewo
KP Gdynia 3:3 Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP 3:3 Puma Darzlubie