Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ajax Leśniewo - Norda Karwia 4:5
  • Stolem II Gniewino - KP Gdynia AP 8:1
  • Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 3:1
  • Arka Prusewo - KP Gdynia 2:2
  • Sokół Strzelno - Sztorm II Kosakowo 1:2
  • Puma Darzlubie - Gryf II Wejherowo 3:3
  • Lider Dębogórze -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - KS Chwaszczyno
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pestka1929 73
2. maka165 70
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 203, wczoraj: 338
ogółem: 1 986 835

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Puma Darzlubie
5:1
(3:0)
herb Norda Karwia
Puma Darzlubie   Norda Karwia

2020-09-27, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Tomasz KRZYNOWEK   
2. Paweł PESTILENZ kapitan bramka   
3. Sławomir WIELEWICKI   
4. Patryk KUNC   
5. Karol OLSZEWSKI ??ta kartka   
6. Grzegorz ZALEWSKI   
7. Michał HUNIEWICZ   
8. Maciej KORTHALS   
9. Michał RESZKA   
10. Dawid DETLAF   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


Paweł PESTILENZ
Michał RESZKA
Karol OLSZEWSKI
Tomasz KRZYNOWEK
Maciej KORTHALS
Patryk KUNC
Sławomir WIELEWICKI
Dawid DETLAF
Michał HUNIEWICZ
Grzegorz ZALEWSKI

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Gryf II WejherowoNorda Karwia
Gryf II Wejherowo   Norda Karwia
2021-05-23, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

 Ajax Leśniewo Norda Karwia
Ajax Leśniewo 4:5 Norda Karwia
2021-05-15, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Huragan Smolno - Ajax Leśniewo
Kaszuby Połchowo - Arka Prusewo
KP Gdynia - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Puma Darzlubie
Gryf II Wejherowo - Norda Karwia
KP Gdynia AP - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino -

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Ajax Leśniewo 4:5 Norda Karwia
Stolem II Gniewino 8:1 KP Gdynia AP
Huragan Smolno 3:1 Kaszuby Połchowo
Arka Prusewo 2:2 KP Gdynia
Sokół Strzelno 1:2 Sztorm II Kosakowo
Puma Darzlubie 3:3 Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze

Statystyki drużyny