Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Celtic Reda - Norda Karwia 3:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno 5:1
  • Puma Darżlubie - Klif Chłapowo 0:5
  • Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino 3:7
  • Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 4:5
  • Stolem II Gniewino - Huragan Smolno 4:1
  • OKS Janowo -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - GKS Żukowo
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 80
2. tylkonorda 79
3. maka165 78
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 211
ogółem: 1 471 969

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kadra » Szczegóły

« wróć

Bartłomiej LISS

Pozycja na boisku: napastnik
Data urodzenia: 1994-03-11
Numer na koszulce: 20


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Sokół Bożepole Wielkie - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Huragan Smolno L 90' 0 - 1 - -
Norda Karwia - Arka Prusewo L 87' zmiana 0 b - - cz 
Sokół Strzelno - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Klif Chłapowo L 52' zmiana 0 b - - -
Norda Karwia - GOSRiT II Luzino L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Puma Darżlubie L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Sokół Bożepole Wielkie L 89' zmiana 0 - - - -
Huragan Smolno - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Relaks Mechowo L 90' 0 b - - -
Puma Darżlubie - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Podsumowanie 948' 0 3 1 0 ż 0 cz 1

Najbliższe spotkanie

Konsal Sławoszyno Norda Karwia
Konsal Sławoszyno   Norda Karwia
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Konsal Sławoszyno - Norda Karwia
Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Relaks Mechowo
Klif Chłapowo - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Puma Darżlubie
Stolem II Gniewino - Celtic Reda
GOSRiT II Luzino - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
GOSRiT II Luzino 5:1 Sokół Strzelno
Puma Darżlubie 0:5 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 3:7 Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo 4:5 Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino 4:1 Huragan Smolno
OKS Janowo

Statystyki drużyny