Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Relaks Mechowo - GKS Linia 3:0
  • OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie 1:1
  • Sokół Strzelno - Konsal Sławoszyno 3:2
  • Klif Chłapowo - Norda Karwia 4:3
  • Arka Prusewo - Barka Łebno 7:0
  • Puma Darżlubie - GOSRiT II Luzino 3:1
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  •        

Losowa galeria

Marynarka Wojenna RP - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 102
2. Karol39 96
3. tylkonorda 84
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 274
ogółem: 1 410 518

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kadra » Szczegóły

« wróć

Bartłomiej LISS

Pozycja na boisku: napastnik
Data urodzenia: 1994-03-11
Numer na koszulce: 20


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Sokół Bożepole Wielkie - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Huragan Smolno L 90' 0 - 1 - -
Norda Karwia - Arka Prusewo L 87' zmiana 0 b - - cz 
Sokół Strzelno - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Klif Chłapowo L 52' zmiana 0 b - - -
Norda Karwia - GOSRiT II Luzino L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Puma Darżlubie L 90' 0 - - - -
Norda Karwia - Sokół Bożepole Wielkie L 89' zmiana 0 - - - -
Huragan Smolno - Norda Karwia L 90' 0 - - - -
Podsumowanie 768' 0 2 1 0 ż 0 cz 1

Najbliższe spotkanie

GOSRiT II LuzinoNorda Karwia
GOSRiT II Luzino   Norda Karwia
2017-06-04, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Klif Chłapowo Norda Karwia
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
2017-05-21, 14:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
GKS Linia - GOSRiT II Luzino
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Norda Karwia - Relaks Mechowo
Sokół Bożepole Wielkie - Sokół Strzelno
Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo
Huragan Smolno - OKS Janowo
Barka Łebno - Ajax Leśniewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Relaks Mechowo 3:0 GKS Linia
OKS Janowo 1:1 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 3:2 Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
Arka Prusewo 7:0 Barka Łebno
Puma Darżlubie 3:1 GOSRiT II Luzino
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno

Statystyki drużyny