Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Celtic Reda
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 644, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 585

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kadra » Szczegóły

« wróć

Daniel DETTLAFF

kadraPozycja na boisku: napastnik
Data urodzenia: 1994-04-10
Numer na koszulce: 7


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Norda Karwia - KP Gdynia L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Norda Karwia - Stolem II Gniewino P 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Kaszuby Połchowo - Norda Karwia L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Norda Karwia - Huragan Smolno L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Arka Prusewo - Norda Karwia L 90' 0 Kapitan drużyny bb - - -
Norda Karwia - Lider Dębogórze L 75' zmiana 0 Kapitan drużyny - - - ż 
Norda Karwia - Sokół Strzelno L 90' 0 Kapitan drużyny b 1 - -
Norda Karwia - Ajax Leśniewo L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Norda Karwia - Gryf II Wejherowo L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
Podsumowanie 795' 9 3 1 0 ż 1 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia